Вигідні пакетні пропозиції:

  • розкрутка сайту від 4999 грн (просування залежить від тематики сайту, конкуренції з даної тематики – тому уточнюйте, будь ласка, ціни); 
  • контекстна реклама від 1999 грн гугл адвордс, запуск реклами можливий вже сьогодні; 
  • сайт під ключ 2999 грн (сайт візитівка швидко за 3-5 днів, все включено, домен, хостинг, встановлення системи керування сайтом, базовий редизайн під тематику Вашого сайту, базове наповнення матеріалом, навчання користування адмініструванням сайту);
  • написання оптимізованих текстів від 140 грн за тисячу символів.
 

Послуги:

Ціна, грн.

1. Сайт-Візитка (шаблонний дизайн сайту). Є великий вибір темплейтів, ми підбиремо один з них під Вашу тематику сайту, легка зміна дизайну за Вашими побажаннями, як результат маємо швидкий сайт по скромній ціні. Додатково наповнення 1 сторінка  = 100 грн. при понад 5 сторінок базового сайту. Матеріал для наповнення сайту надає замовник.

1999

2. Сайт-Візитка (оригінальний дизайн). Розробляється оригінальний дизайн для Вашого сайту, який Ви затверджуєте, робота над сайтом згідно з технічним завданням.

від 4499

3. "Сайт під ключ" - Вы отримуєте повністю готовий сайт.

2999

4. Інтернет-магазин. Створення інтернет-магазину на різних СУС. Інтернет-магазин "під ключ".

від 3500

5. Фотогалерея.

400-900

6. Логотип.

450-900

7. Флеш-ролик.

від 800

8. Банер.

від 800

9. Дизайн сайту

від 2499

10. Флеш-сайт.

від 3999

11. Домен.

400-600

12. Хостинг.

500-1400

13. Розкрутка сайту (вивід пошукових запитів в ТОП).

від 4999

14. Контекстна реклама.

від 1999

15. Підтримка сайту (зміна контенту, виправлення помилок, відновлення з бекапу, захист від вірусів і атак).

від 500

16. Перенесення сайту на інший хостинг або зміна домену-хостингу.

700-1400

17. Видалення вірусів на сайті, відновлення сайту після хакерських атак, відновлення бази даних після sql-ін'єкцій, пошук і видалення вредоносного кода, захист сайту

від 500

18. Наповнення сайту - текст, картинки, таблиці, фотографії, рисунки.

100-250 за 1 стр.

Всі роботи з дизайну та верстки, налаштування сайту – не вимагають жодних додаткових плат у майбутньому, сайт просто працює постійно на Вас чи Ваш бізнес. Оптимальні умови ціна-якість.
За бажанням - підтримка сайту, яка включає захист від злому, вірусів та хакерських атак, стеження за працездатністю сайту, позиціями сайту в пошукових системах, відвідуваністю Вашого ресурсу. Адже як приємно коли незалежно від того стежите Ви за сайтом чи ні – він завжди працює. А для цього обов'язково його треба як слід захищати від вірусів, шкідливих кодів, хакерських атак, адже часто вірус використовуючи "довіру" і відносно невисокий ступінь захисту отримує доступ до сайту або бази даних сайту і потім вкидаючи свій код може показувати чужу рекламу, робити розсилки, припиняти роботу сайту або більше – стати джерелом завантаження вірусів та бути занесеним до чорного списку пошукових систем.
Усі роботи робляться якісно та вчасно. Створення вебресурсів, наповнення сайтів у Києві та інтернет магазинів. Магазин під різні вимоги реалізується на різних платформах.
Зробити замовлення програм під Windows, програмування систем управління сайтом і зовнішньої оболонки, інтернет магазинів, програмування СУС - тільки за складеним технічним завданням залежно від реальної витрати часу. У разі відсутності техзавдання – допоможемо скласти ТЗ для чіткого та злагодженого виконання Вашого замовлення. Прайс часто зазначений "від", оскільки кожне завдання різне може бути за складністю і відповідно різну кількість часу забере.
Наповнення інтернет-магазинів позиціями товарів.
Пам'ятайте, що веб-сайт без розкрутки не дає очікуваного ефекту, веб-сайт потрібно розкручувати для залучення цільових клієнтів, які шукають конкретно те, що Ви пропонуєте. Ми допоможемо Вам вивести сайт у ТОП пошукових систем, відповідно знайти цільових клієнтів для Вашого бізнесу, збільшити продажі.

Оптимизация сайтов под поисковые системы

Швидке потрапляння в ТОП

Виведемо в ТОП-10 гугл Ваш сайт або інтернет-магазин. Використовуються білі, цілковито безпечні методи просування, які реально працюють і дають результат.

Клієнту:

Телефонуйте або пишіть

ТЗ:

Детальне узгодження умов.

ТОП:

Перевірка результатів.

Наші клієнти

Наведено деяких з наших клієнтів, повний список в Портфоліо.

Ми використовуємо найкращі перевірені рішення для Вашого сайту. Знайдемо та виправимо помилки в коді, оптимізуємо код та текст. При розкручуванні - роблячи Вашу фірму відомою, досягаємо високих результатів, щоб Ваш сайт був в ТОПі і потенційні клієнти легко знаходили Вас!

Ми пропонуємо вигідні та доступні ціни на створення сайтів, доопрацювання сайтів, написання текстів, маркетинг та рекламу.